neděle 15. července 2012

Třicítky a blog v ohrožení

Jakmile přišly třicítky, přesunula jsem se ven, do bazénu, na dvorek  a chudák počítač zůstal bez povšimnutí. A tak koukám,že poslední příspěvek je měsíc a půl starý. Budu muset dodat alespoň shrnutí. Takže:

ČERVEN

3.6. Ráj dětí Merlinskinderwelt

Bavili se úplně všichni.
 Páťa byl z motorek a formulí unešený.


 Adélce se řetízkáč moc nezamlouval.
 Nahoru a pak šup do vody.
 To je aspoň pořádná houpačka.:-)
 Vnitřní herna
 Holky tančí zumbu.


Další fotky v červnu chybí. Nic podstatného neproběhlo. Neustále hic, tak jsme zalezli do bazénu a na dvorek pod vrbu. Zajeli na koupák, oslavili Domiškovo vysvědčení (i když se trochu pohoršil, stále to stačilo na vyznamenání) v kavárně pohárem, rozloučili se ve školce. A užívali si nádherného začátku prázdnin.

Dvě události ale zmínit musím. Akce Sežeň zubaře! a Dorostlá čůrací buňka.
Začaly mě bolet dásně na levé straně. Nahoře i dole. Hrůza. Bouchala jsem lžičkou na zuby,ale žádný se nechtěl přiznat. Rozhodla jsem se,že to tedy nechám na zubařce. Moje je 60km daleko,tak jsem to zkusila u nás. Jedna zubařka dovolenkuje, druhá zastupující pro poruchu nepracuje. Skvělé, ne? Ještě že kamarádky maminka je taky zubařka, akutně mě vzala. Sedmička dole vlevo je pěkná potvora, ale ulevilo se mi. Ještě vyčistit kanálky a snad už bude fajn. Ovšem zdravotnické služby v našem městečku mě opravdu "příjemně" překvapily. Nebýt kamarádky,tak tu asi kňučím ještě teď.
Důležitější zpráva tohoto měsíce je ovšem dorostlá čůrací buňka. Já trpěla na zubařském křesle a Tinka hlídala Adélku. A ta potvůrka malá si u nich chodila na hrnec jakoby se nechumelilo. Takže jsme to doma taky zkusily a opravdu, čůrací buňka je na světě. Aduška přesně ví, kdy utíkat na hrnec. Už nemá žádné nehody. Od 29.6. má plínku jen na spaní, má přesně 2 roky a měsíc.

3 komentáře:

Karin řekl(a)...

Na supr pro dete a hezky fotky mas nadherne dete hezky tebe zdravim Karin

Helena řekl(a)...

Milá Andrejko, jak vidím, trávíš dny v činorodém ruchu :o) Hlavně, že jste OK a nic tě nebolí!
Moc zdravím, Helena

Marcela řekl(a)...

ahoj Andrejko, přeji ti krásné léto, taky teď moc nevkládám, papá měj se Marcela

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...