pondělí 4. dubna 2011

Tak že by konečně už?

Mám za sebou týden v nemocnici na kapačkách. Rtg ani emg nic zásadního neprokázaly,takže mě pustili ve čtvrtek 24.3. domů. Téměř ve stejných bolestech jako mě manžel vezl tam, si mě přivezl i zpátky. Přetrpěla jsem víkend a v pondělí jela trpět na rehabilitaci a pak k neurologovi. Zesílil léčbu,ale na zázrak jsem čekala marně. Byla jsem ochotná zkusit všechno,takže ve čtvrtek mě švagr odvezl k paní,která dělá Dornovu metodu.Údajně nebolestivý zásah,který vám srovná páteř.
Bolelo to jako čert,ale vydržet se dá hodně. 4 ze 7 obratlů krčních byly prý vyskočené + 2 hrudní.Menší úleva na cestě domů mi dala zase kousek optimismu.

Noc strašná, na záda bolavá od baněk se nedalo lehnout. Ráno jsem myslela,že to je moje poslední hodinka. Ale už odpoledne začala bolest mírně polevovat. A dnes,přestože ujdu jen pár metrů po bytě,to vypadá,že střílení do ruky už není takové a dokonce i krk tolik nezlobí.Začínám věřit tomu,že tak za měsíc dva :-) budu zase fit. Ne ne,doufám,že to bude dřív,ale opravdu to léčení jde strašně pomalu. Ale hlavní je,že konečně jde.Už druhou noc jsem byla bez tabletek od bolesti a to je dobrý znamení.

Na foťák zatím pořád nálada není,ale i to časem přijde.Už tomu věřím!

6 komentářů:

Večerka řekl(a)...

Andrejko, teda, tebe to tvé tělo zkouší...:( Ale první letmý úspěch se dostavil, tak moc držím palce, ať je zase o něco líp!! A moc zdravím na dálku a posílám pohlazení!!

Katerina řekl(a)...

Andreyko, tak snad uz je to nejhorsi pryc. Moc ti preju, aby se to urovnalo a ty jsi si mohla uzivat plnymi dousky jara. S pozdravem, Katerina

Helena řekl(a)...

Andrejko, moc držím palce, aby bylo brzo dobře! Co vím z doslechu, baňky fungují!
Moc zdravím, Helena

Gabi řekl(a)...

Fúha, posielam aspoň kúsok energie vydržať, takto, virtuálne:)Gabi

Večerka řekl(a)...

Andrejko, máš u mě ocenění. :)

Andreya řekl(a)...

Moc děkuji za komentíky,drží mě nad vodou,když mi zrovna není super. A když je mi líp,tak nakukuju na Vaše krásné blogy.

Andrea

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...